ЗНО 2020

09 листопада 2019 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського було проведене пробне аудіювання з англійської мови для старшокласників ЗЗСО м. Миколаєва і області. Світлана Заскалєта, професор кафедри англійської мови і літератури, презентувала спеціальності факультету іноземної філології та провела майстер-клас для абітурієнтів з метою підготовки учнів шкіл до Загального незалежного оцінювання з англійської мови. Майбутні абітурієнти були ознайомлені з основними видами завдань з аудіювання, активно працювали та розв`язували складні завдання.
Запрошуємо на наступний майстер-клас “Let’s Listen”, що відбудеться 23 листопада 2019 року об 11.00 в аудиторії № 01.507, на 5 поверсі факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського. (м.Миколаїв, вул.Нікольська,24).