ОБЕРИ МАЙБУТНЮ ПРОФЕСІЮ

У Благодіївській ЗЗСО Миколаївської області студентка Кирик Катерина під керівництвом доцента кафедри англійської мови і літератури Філіпп’вої Тетяни Іванівни провели профорієнтаційний захід для учнів 10–11-х класів, на якому розповіли про те, як допомогти учням вибрати майбутню професію, а також на власному досвіді розкрили переваги навчання на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського.
Вони зазначили, що на факультеті сформовано згуртований колектив, студенти здобувають необхідні знання, вміння й навички, працює професійний професорсько-викладацький склад. Окрему увагу приділено роботі, що проводиться на факультеті щодо підготовки до ЗНО з англійської мови та висвітлено низку заходів, що відбулися впродовж останнього часу.