ВИХОВНІ ЗАХОДИ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Протягом лютого 2020 року викладачі кафедри іноземних мов провели низку виховних заходів зі студентами немовних спеціальностей університету. До Міжнародного дня рідної мови з метою підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності, викладачі кафедри організували та провели такі заходи: Пустовойченко Д.В. та Раковська М.А. провели захід «Мова – душа народу» у вигляді круглого столу зі студентами 2 курсу спеціальності “Фізична культура і спорт”, 3 курсу  спеціальності «Соціальна робота», 1 курсу спеціальності “Психологія”. Тіщенко А.В. провела захід зі студентами 3го курсу біологічних спеціальностей.  Пустовойченко Д.В. організувала та провела конкурс патріотичних плакатів «Я – Україна» для студентів 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт».  Майборода Р.В. організувала та провела конкурс творчих робіт «Миколаїв – моє рідне місто» серед студентів 2 курсу спеціальності «Міжнародна економіка», де були представлені есе, плакати та презентації, які показали красу та багату історію нашого краю.  Раковська М.А. організувала та провела захід до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для студентів 1 курсу факультету педагогіки та психології. Захід передбачав вшанування пам’яті тих людей, які повстали проти насилля, несправедливості, порушення європейських демократичних цінностей та прав людини.