ВИХОВНІ ЗАХОДИ КАФЕДРИ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Протягом лютого 2020 року викладачі кафедри іноземних мов провели низку виховних заходів зі студентами немовних спеціальностей університету: До Міжнародного дня рідної мови, з метою підтримки мовного та культурного різноманіття та багатомовності, викладачі кафедри організували та провели такі заходи:Пустовойченко Д.В. провела захід «Мова – душа народу» серед студентів 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (213 група); Тіщенко А.В. провела захід зі студентами 3го курсу біологічних спеціальностей; Раковська Д.В. провела круглий стіл зі студентами 3 курсу (396 групи) спеціальності «Соціальна робота».  Пустовойченко Д.В. організувала та провела конкурс патріотичних плакатів «Я – Україна» для студентів 2 курсу спеціальності «Фізична культура і спорт» (233 група).  Майборода Р.В. організувала та провела конкурс творчих робіт «Миколаїв – моє рідне місто» серед студентів 2 курсу спеціальності «Міжнародна економіка» (212 група), де були представлені есе, плакати та презентації, які показали красу та багату історію нашого краю.  Раковська Д.В.  організувала та провела захід до дня вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні для студентів 1 курсу (107 групи) за спеціальністю «Психологія». Захід передбачав вшанування пам’яті тих людей, які повстали проти насилля, несправедливості, порушення європейських демократичних цінностей та прав людини.