ДО ДНЯ ПЕРЕМОГИ НАД НАЦИЗМОМ У ДРУГІЙ СВІТОВІЙ ВІЙНІ

8 травня 2020 року викладачі кафедри іноземних мов (О.Є.Дем’яненко, М.А.Раковська, Л.В.Айзікова, Р.В.Майборода, Д.В.Пустовойченко) провели виховний захід «Never again», запросивши студентів університету на онлайн зустріч, щоб віддати шану українському народові, який відіграв непересічну роль у перемозі у Другій світовій війні. Студенти, представники усіх факультетів університету підготували тематичні постери та презентації. Натхненно звучали слова віршів у виконанні Влади Лазаренко (239 гр.) та Ірини Пісьменної (107 гр.). Учасники заходу мали можливість переглянути кадри з фільму «Травень 1945. Миколаївщина пам’ятає», підготовленого Центральною міською бібліотекою імені М.Л.Кропивницького. Організатори заходу одержали чисельні відгуки від учасників про важливість таких подій для виховання у молоді шанобливого ставлення до історії Батьківщини та тих, хто її творив.
Постери та презентації підготували:
– Тригуб Дарія 107-Б гр., спеціальна освіта
– Грибович Софія студентка 107-Б гр., українська мова і література
– Єрмак Анастасія 107-Б гр., українська мова і література
– Лещенко Ірина, 518 гр.
– Анісімова Антоніна, 518 гр.
– Ревякіна Карина, 518 гр.
– Ткач Катерина, 518 гр.
– Пісьменна Ірина,107 гр., День Перемоги (відео)
– Клименко Владислав, 240 гр., СО Хімія
– Токар Катерина, 240 гр., СО Хімія