Карантин – це не канікули!

Карантин – це не канікули, у тому числі й для студентів факультету іноземної філології. Це період, насамперед. самоорганізації, наслідками якої мають стати ухвалені рішення та перспективні кроки в налагодженні гармонійної роботи факультету. З такою метою 12 травня 2020 року на платформі zoom.us відбулось чергове засідання студентського самоврядування та студактиву факультету іноземної філології. Процедура складання підсумкової атестації студентами IV курсу, перспективи проходження практик студентами невипускних курсів факультету, складання заліково-екзаменаційної сесії у II семестрі 2019-2020н.р. – про це говорили, дискутували, радилися.

За підсумками засідання визначено алгоритм спільних дій студентства та викладацького складу факультету для продовження забезпечення якісної організації освітнього процесу на факультеті іноземної філології з використанням технологій дистанційного навчання в період загальнонаціонального карантину, який продовжено до 22 травня 2020 року. Сподіваємося на покращення епідеміологічної ситуації в Україні та на перспективу повернення в спорожнілі студентські аудиторії ще у цьому навчальному році!