ПОСВЯТА У ПЕРШОКУРСНИКИ 2020

Перший курс-це початок студентського життя, яскравого, емоційного, творчого; це початок шляху до набуття нових знань, творчих перемог та наукових звершень. 21 вересня 2020 року в МНУ імені В.О. Сухомлинського відбулася традиційна посвята першокурсників у студенти. Дружня родина університету приймала нових студентів, які вирішили присвятити своє життя вивченню мов. Вітаємо першокурсників філологічного факультету та бажаємо вам успіхів у навчанні, нових звершень та перемог, незабутніх років студентського життя!

На изображении может находиться: 1 человек, в помещенииНа изображении может находиться: 10 человек, люди стоятНа изображении может находиться: 6 человек, в помещенииНа изображении может находиться: 18 человек, в том числе Татьяна Мороз, люди стоят, текст «MNU #1 am a student»На изображении может находиться: 12 человек, в том числе Лілія Рускуліс, люди стоятНа изображении может находиться: 1 человек, стоит и в помещенииНа изображении может находиться: 9 человек, текст «VIVERE! VINCERE! CREARE!»