РОЗВИТОК МЕДІАГРАМОТНОСТІ В ЧАС ІНФОРМАЦІЙНОГО БУМУ

Наше життя все більше зазнає впливу засобів масової інформації. Цей процес, у ході якого широкий спектр засобів масової інформації проникає в наш світ усе глибше, і є все більшим упливом ЗМІ на суспільство. Медіаграмотність починається з усвідомлення цього процесу та його наслідків. Сучасна молодь постійно розвиває та вдосконалює навички критичного мислення, дбає про власну медіаграмотність. 16 вересня 2020 року Юлія Почебут провела відкриту лекцію “Розвиток медіаграмотності в час інформаційного буму” для студентів II та IV курсів спеціальності «Мова і література англійська/німецька». Студенти стали активними учасниками лекції та дізналися багато нового про принципову різницю між фактами та фейками; способи фактчекінгу (перевірки інформації); поняття клікбейту, хейтспічу, ейджизму; відкриту, наративну рекламу та джинсу.

На изображении может находиться: 1 человек, экран и в помещенииНа изображении может находиться: 2 человека, люди сидят и в помещенииНа изображении может находиться: один или несколько человек, люди сидят и в помещении