ЗУСТРІЧ З УКРАЇНСЬКОЮ ПИСЬМЕННИЦЕЮ ОЛЕНОЮ ПІВНЕНКО

У День української писемності та мови(09.11.2020) студенти філологічного факультету і факультету педагогіки та психології одержали чудову можливість познайомитися з представницею молодого українського письменництва, завдяки якій українська мова продовжує яскраво квітнути у нових сучасних жанрах.

Миколаївська письменниця Олена Півненко пише у жанрі фентезі й у своїй творчості поєднує легенди про скандинавських богів та слов’янську міфологію. Під час зустрічі, організованої викладачами кафедри загальної та прикладної лінгвістики Н.В.Коч, О.Є.Дем’яненко, С.О.Каленюк, М.А.Раковською, Д.В.Пустовойченко (модераторка заходу Л.В.Айзікова), учасники познайомилися з книгами авторки, тонкощами письменницької майстерності, одержали відповіді на свої численні запитання. Майстерно володіючи українським словом пані Олена надала безцінні рекомендації, які є слушними як для письменників-початківців, так і для будь-якої людини, що прагне вдосконалення навичок писемного мовлення.