Досвід професіоналів

9 вересня 2021 р. відбулася зустріч учителя англійської мови вищої категорії ЗЗСО№20 Андрія Єрмачкова, випускника нашого університету, зі студентами ІІІ курсу філологічного факультету.
На кафедрі англійської мови і літератури філологічного факультету підготовка майбутнього вчителя іноземної мови займає суттєве місце. Щорічно проводяться зустрічі з учителями іноземної мови м. Миколаєва – випускниками нашого факультету. Педагоги розказують про власний педагогічний шлях, діляться досвідом, на практиці репрезентують найбільш результативні методи та прийоми навчання, що базуються на принципах активної комунікації, індивідуалізації комунікативної методики, особистісно-орієнованого мислення, за допомогою якого уможливлюється досягнення кінцевої мети: навчити учнів не тільки брати участь в комунікації іноземною мовою, а й залучити до іншомовної культури.
Учителі – це життєва сила НУШ, у системі якої особливе місце займають учителі іноземних мов.  Домінантні компетентності НУШ – креативність, критичне мислення, колаборація і, звичайно, комунікація. Для майбутнього вчителя досить важливо оволодіти основними сучасними педагогічними технологіями, засвоїти досвід професіоналів, у процесі виробничої практики виробити власний стиль викладання.