Онлайн зустріч із сучасною письменницею, журналісткою, блогеркою Іриною Грабовською.

01 листопада за ініціативи співробітників Миколаївської обласної універсальної наукової бібліотеки відбулася віртуальна зустріч миколаївців із сучасною письменницею, журналісткою, блогеркою Іриною Грабовською.
У заході взяли участь і студенти 3, 4-го курсів філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського разом із викладачем  –  доц. І.Г. Родіоновою. Кожен учасник мав можливість поставити запитання пані Ірині, дізнатися більше про творчість талановитої письменниці, яка популяризує жанр стімпанку, поринути в таємниці творчого процесу, ознайомитися з книжками. За найцікавіше питання учасників зустрічі чекав приємний подарунок – нова книга Ірини Грабовської стімпанк-дилогія «Леобург». Його отримала наша студентка-третьокурсниця Софія Грибович!