Онлайн-семінар із підготовки до складання ЗНО з англійської мови: робота з текстом

В рамках профорієнтаційної діяльності на філологічному факультеті МНУ імені В.О.Сухомлинського активно проводяться заходи іміджевого характеру  з метою залучення майбутніх абітурієнтів. 18 листопада 2021 року викладачами кафедри загальної та прикладної лінгвістики Дем΄яненко О.Є., Майбородою Р.В., Айзіковою Л.В., Пустовойченко Д.В. було проведено онлайн-семінар на платформі Zoom  із підготовки абітурієнтів до складання ЗНО з англійської мови: робота з текстом.

Читання є частиною ЗНО з англійської мови. Текст може бути об’єктом інтерпретації, який розглядається як взірець для відтворювання, тобто з точки зору використання мовних засобів для певного комунікативного наміру. Під час онлайн-семінару було розглянуто різні прийоми роботи з іншомовним текстом, проаналізовано різноманітні формати завдань. Впродовж зустрічі відбувалося жваве спілкування, яке було дуже динамічним та викликало інтерес та зацікавлення в аудиторії. Абітурієнти мали можливість поставити питання щодо особливостей із підготовки до складання ЗНО з англійської мови у 2022 році. Спілкування виявилось змістовним та насиченим, корисним для абітурієнтів, підтвердило необхідність та своєчасність організації подібних зустрічей у дистанційному форматі.