Зустріч студентів-філологів з письменницею Лілією Бондаренко

Тонка й душевна бесіда з письменницею Лілією Бондаренко, дипломанткою Міжнародного літературного конкурсу “Коронація слова”, членкинею Спілки письменників України, прикрасила Тиждень кафедри української мови і літератури 23 травня. Про переживання своїх героїнь і власні, про творчі здобутки і плани давній друг кафедри повідала крізь серпанок ностальгії, щиро міркуючи про романтичне й буденне в нашому сьогоденні. Провідна тема жіночого “я” до і під час війни швидко налаштувала аудиторію на спільну хвилю, уможлививши тихий діалог душ-однодумців. Студенти спеціальності “Українська мова і література” запропонували декілька медіапрезентацій, присвячених творам пані Лілії, та взяли активну участь в обговоренні порушених під час зустрічі питань про вічні цінності людини і нації. Щиро дякуємо шановній мисткині за можливість слухати й відчувати живий голос творчості! Нових і нових Вам тем і книжок!