Пробне аудіювання з англійської мови

27 листопада 2021 року викладачі кафедри англійської мови і літератури філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського провели пробне аудіювання з англійської мови онлайн для старшокласників м. Миколаєва і Миколаївської області, основною метою якого було ознайомити майбутніх абітурієнтів із видами завдань з аудіювання, що передбачені ЗНО з англійської мови. Старшокласників привітала завідувач кафедри англійської мови і літератури к.п.н, доцент Мироненко Т.П. Вона розказала про спеціальність Середня освіта. Мова і література (англійська), про участь у міжнародних проектах, в яких кафедра англійської мови і літератури бере участь, наголосила на важливості знання англійської мови для побудування успішної професійної кар’єри. Викладачі кафедри англійської мови і літератури розповіли учням 10-11 класів про три рівні складності завдань з аудіювання, роз’яснили як їх виковути на прикладі діагностичного тесту. Для закріплення одержаних знань старшокласникам був запропонований практичний тест з аудіювання, після якого були проаналізовані їх основні помилки, підраховані бали і висловлені поради щодо покращення підготовки до ЗНО з англійської мови. Пробне аудіювання провели к.п.н. доц. Баркасі В.В., к.п.н., доц. Добровольська Л.С., д.п.н. доц., Заскалєта С.Г., викладач Кордюк О.М., викладач Нікіфорчук С.С., к.п.н., доц. Філіпп’єва Т.І., к.п.н., ст.викладач Щербакова О.Л., к.п.н., ст.викладач Шевченко І.В.