Зустріч з майбутніми студентами

29 листопада 2021 року відбулася онлайн зустріч студентів 346 групи спеціальності Середня освіта (Мова і література (англійська)) філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського з учнями 10-11 класів Миколаївського класичного ліцею. Завідувач кафедри англійської мови і літератури проф. Мироненко Т.П. привітала старшокласників, розказала про спеціальність Мова і література (англійська), про участь викладачів кафедри англійської мови і літератури в міжнародних проектах, необхідність вивчення англійської мови на сучасному етапі. Студентки Дзьоба Валерія і Анастасія Кондратюк розповіли про своє навчання і студентське життя на філологічному факультеті, про свої майбутні професійні перспективи, завдяки отриманим у стінах рідного університету знанням з англійської мови. Дякуємо керівництву Миколаївського класичного ліцею і нашій шановній колезі Шукаєвій Анні Юріївні за приємну зустріч!