Обирай своє майбутнє сьогодні!

4 грудня 2021 року відбулось перше засідання клубу “Школа юних перекладачів”. У зустрічі брали участь учні 11-х класів шкіл міста Миколаєва та студенти 136 та 326 груп філологічного факультету спеціальності Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська).
Старшокласники ознайомилися з перевагами навчання на кафедрі германської філології та перекладу МНУ імені В.О. Сухомлинського. Студенти першого курсу Ангеліна Фень, Тетяна Нетреба, Денис Нагірний та Максим Гуров розповіли старшокласникам про труднощі, які виникли у них при написанні ЗНО, а також поділилися враженнями про навчання в університеті. Студентка 326 групи Олександра Тутік розповіла про переваги та перспективи навчання за Програмою подвійних дипломів, що відкриває можливості паралельного навчання й отримання одночасно з дипломом Миколаївського національного університету диплому Республіки Польща за обраним напрямом. Студенти запросили старшокласників на наступну зустріч, яка відбудеться 15 грудня 2021 року.