CURRENT TRENDS OF THE PHILOLOGICAL EDUCATION DEVELOPMENT IN THE CONTEXT OF EUROPEAN INTEGRATION XI МІЖНАРОДНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

24 квітня 2018 року на факультеті іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського розпочала свою роботу XI Міжнародна науково-практична конференція «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у Європейський простір». У конференції беруть участь науковці з України, США, Канади, Словаччини, Узбекистану, Молдови.
Ректор МНУ імені В.О.Сухомлинського, академік НАПН України, доктор технічних наук, професор Валерій Дмитрович Будак привітав науковців з початком роботи конференції та наголосив, що в умовах інтеграції у європейський освітній та науковий простір висуваються нові вимоги до підвищення професійного рівня викладачів та підготовки майбутніх фахівців. Такі конференції, як зазначив ректор, є дуже корисними не тільки для знаних вчених, а й для тих, хто лише розпочинає свою наукову діяльність.
Декан факультету іноземної філології, доктор філософії в галузі освіти, доцент Тетяна Олександрівна Мороз зауважила, що знання іноземних мов дають можливість викладачам, студентам, молодим науковцям інтегруватися у Європейське наукове та освітнє середовище, побудувати успішну професійну кар’єру, приймати участь у міжнародних форумах, конференціях, семінарах, програмах наукового та академічного обміну. Викладачі та студенти факультету іноземної філології успішно реалізують таку можливість, що підтверджується щорічним проходженням закордонних стажувань провідними викладачами факультету, участю студентів-магістрів у програмі академічного обміну Еразмус+, участю викладачів всіх кафедр факультету у міжнародних конференціях, семінарах, програмах.
За програмою роботи конференції 25 квітня відбудуться секційні засідання, урочисте закриття конференції та підведення підсумків її роботи:
Секція 1. Актуальні проблеми дослідження мов.
Секція 2. Літературознавчі студії.
Секція 3. Переклад як компонент полілінгвальної комунікації.
Секція 4. Актуальні проблеми крос-культурної підготовки майбутніх фахівців.
Секція 5. Методологічні аспекти викладання й вивчення іноземних мов.
На пленарному засіданні до слова були запрошені провідні науковці з України, молоді вчені та студенти факультету іноземної філології.

Бажаємо учасникам конференції плідної роботи та творчих дискусій!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *