Обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка

29 січня 2022 року відбувся обласний етап ХІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської і студентської молоді імені Тараса Шевченка (на базі Миколаївського національного аграрного університету). За перемогу змагалися студенти МНУ імені В.О.Сухомлинського, МНАУ, НУК імені адмірала Макарова, знання яких оцінювало компетентне журі у складі доцента кафедри українознавства МНАУ Кравченко Т.П., доцента кафедри української філології, теорії та історії літератури ЧНУ імені Петра Могили Руссової В.М. (голова журі – доцент кафедри української мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського Корнієнко І.А.). Бажаємо успіхів учасникам конкурсу!