Семінар із академічної доброчесності у навчанні для учнів старших класів

15 лютого 2022 року відбувся семінар «Академічна доброчесність у навчанні» для учнів старших класів середніх шкіл міста Миколаєва (відповідальні: доцент О.Є.Дем’яненко, викладач Р.В. Майборода). Дотримання учасниками освітнього процесу умов академічної доброчесності актуалізувалося з прийняттям Закону України «Про освіту» і започаткувало новий напрямок діяльності як у школах, так і ЗВО. Просвітницька робота щодо необхідності дотримання академічної доброчесності серед здобувачів освіти, батьків, вчителів є новим педагогічним досвідом для кожного. Академічна доброчесність. Що це? Що таке плагіат? Як його уникнути? Саме такі  питання обговорювалися з учнями старших класів – майбутніми студентами. Учні були ознайомлені із основними елементами академічної доброчесності; запропоновані завдання допомагали формувати навички критичного мислення, що було поштовхом посилення мотивації учнів до власної творчості; викладачі також звернули увагу на наслідки академічної недоброчесності.