Онлайн тренінг «Український правопис 2019 року»

Ознайомлення з нормами нового Українського правопису стало ключовим завданням онлайн тренінгу «Український правопис 2019 року»який провели 21 лютого 2022 року викладачі кафедри іноземних мов серед учнів 10 – 11 класів.

Слухачі тренінгу вдосконалювали свої лінгвістичні навички через ознайомлення з усіма змінами й новинками, що актуальні сьогодні в усній (правильна вимова й наголошення слів) і писемній формі української мови (насамперед, зміни в Українському правописі 2019 року). Участь у тренінгу сприяла формуванню компетентності спілкування, допомогла набути учасникам орфографічних навичок та здійснити корекцію раніше вивчених правил із правопису.

Як зазначили учні, майже 300 сторінок нового правопису – складний для опрацювання всіх деталей матеріал. Саме тому такі зустрічі з викладачами МНУ ім. В. О. Сухомлинського значно полегшують вивчення нововведень, заощаджують час та сприяють підвищенню грамотності серед молоді.