Онлайн зустріч з абітурієнтами

У травні 2022 року відбулася зустріч викладачів кафедри англійської мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського з майбутніми абітурієнтами – випускниками Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області. Під час зустрічі старшокласникам розповіли про переваги навчання на спеціальності «Мова і література (англійська)», міжнародні зв’язки з провідними закордонними ЗВО та міжнародні проекти, в яких викладачі кафедри англійської мови і літератури беруть активну участь. У зустрічі взяли участь: зав. кафедри, к.п.н., доцент Мироненко Т.П., к.п.н., доцент Добровольська Л.С., к.п.н., доцент Філіпп’ва Т.І., к.п.н., ст.викладач Шевченко І.В., к.п.н. ст.викладач Щербакова О.Л. Щиро дякуємо нашій шановній колезі, провідному фахівцю Лещишак О.М. і керівництву Миколаївського ліцею імені Олега Ольжича Миколаївської міської ради Миколаївської області за приємну зустріч. Здоров’я вам, наснаги і мирного неба над головою.