Гостьова лекція Немченко І.В. для студентів філологічного факультету

12 травня 2022 року за ініціативи викладацько-професорського складу кафедри української літератури Херсонського державного університету та кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського проведено гостьову лекцію кандидатом філологічних наук, доцентом, поетом, прозаїком, перекладачем і краєзнавцем Іваном Васильовичем Немченком.
Серед слухачів – студенти 2, 3-го курсів філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського. Під час лекції відбулась своєрідна віртуальна зустріч миколаївців із письменницею Валентиною Іванівною Наумич.
І. В. Немченко представив огляд поетичних збірок авторки, розкрив роль живопису в становленні її поетичного таланту, проаналізував музичну складову її лірики. Кожен студент мав гарну нагоду дізнатись про улюблені мотиви, образи й жанри творчості талановитої херсонської поетеси, авторки 10 поетичних книг, яка оспівувала одвічні людські цінності – кохання, материнство, любов до рідної землі.