Лекція Юлії Набок-Бабенко «Оцінювання компетентності з української мови за принципами НУШ»

Студенти й викладачі кафедри української мови, запрошені випускники філологічного факультету, вчителі й учні стали слухачами «гостьової» лекції Юлії Набок-Бабенко – учительки української мови та літератури НВК “Новопечерська школа”, аспірантки Київського університету ім. Б.Грінченка, сертифікованої тренерки НУШ, методистки ВШО.
Тему виступу «Оцінювання компетентності з української мови за принципами НУШ» було представлено з урахуванням особистого досвіду лекторки. Під час доповіді відзначено, що навчання української мови в закладах освіти дедалі більше стає компетентнісно спрямованим. Тому цілком закономірно, що й
традиційне й усталене оцінювання знань, умінь і навичок має набути іншого змісту з огляду на зміну освітніх акцентів, ключові навички ХХІ століття та запити суспільства. Попри те,що словосполучення «результати навчання» є суперечливим у парадигмі компетентнісного підходу, очевидна потреба в реформуванні традиційної системи оцінювання.
Щира подяка пані Юлії за грунтовний виступ і співпрацю!