Світло Миру з Вифлеєму у стінах факультету іноземної філології

Світло Миру з Вифлеєму (Friedenslicht 2017) подолало сотні кілометрів, перетнуло кордони і дісталося стін факультету іноземної філології! Церемонію передачі Світла Миру організувала кафедра німецької мови та літератури спільно з Миколаївським обласним оcередком Всеукраїнської молодіжної громадської організації “Національна організація скаутів України”.
Нещодавно скаут-лідери, студентки Дем”яненко А. та Груздєва К. під керівництвом викладача кафедри Похитун Т.А. привезли Світло Миру з міста Відень (Австрія).Світло є символом випромінювання добра, душевного спокою, любові до людей і до світу. Світло Миру із Вифлеєму кожен із присутніх зможе принести у власні домівки та запалити свічки на Святу Вечерю!
Щастя, миру та злагоди усім, хто в це вірить!!!