УВАГА АБІТУРІЄНТ!!!! ЗАПРОШУЄМО ДО НАС НА НАВЧАННЯ!!!!

АБІТУРІЄНТЕ!!!

Якщо ти хочеш стати конкурентноспроможним фахівцем з англійської, німецької мов і перекладу, працювати у відомих європейських та українських корпораціях або будувати кар’єру в освітній сфері; знати дві європейські мови, ВСТУПАЙ НА НАШ ФАКУЛЬТЕТ. Ми допоможемо реалізувати твої мрії та сподівання, стати елітою нової генерації українців!
З допомогою наших висококваліфікованих викладачів, Ти станеш класним фахівцем з германської філології та перекладу, зможеш пройти стажування в найкращих вишах Європейського союзу, отримати престижну високооплачувану роботу.

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ
МИКОЛАЇВСЬКОГО НАЦІОНАЛЬНОГО УНІВЕРСИТЕТУ
імені В.О.Сухомлинського запрошує на навчання  ЗА ТАКИМИ СПЕЦІАЛЬНОСТЯМИ:

035.04 Філологія. Мова і література, переклад включно (Англійська мова і література)
035.04 Філологія. Мова і література, переклад включно (Німецька мова і література)
035.04 Філологія. Мова і література, переклад включно (Переклад)
014.02 Середня освіта (Англійська мова та друга іноземна (німецька))
014.02 Середня освіта (Німецька мова та друга іноземна (англійська))

Усі кафедри факультету підтримують тісні зв’язки з академічними науковими освітніми закладами України, близького та далекого зарубіжжя, зокрема, Великобританії, Ірландії, Франції, Німеччини, Австрії, Фінляндії, Польщі та США. Для читання спецкурсів та проведення семінарів запрошуються провідні вітчизняні та зарубіжні вчені. Викладачі факультету проходять стажування у вузах Великобританії, Ірландії, Німеччини, Австрії, Сполучених Штатах Америки, Франції, Фінляндії, Польщі.
Один з найкращих факультетів чекає саме на Тебе!