ПЕРШЕ ВЕРЕСНЯ 2016-2017 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

Першого вересня сім’я студентства Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського поповнилася більше двома тисячами першокурсників! Факультет іноземної філології з радістю відкрив свої двері для студентів-першокурсників!

«Ці талановиті діти зробили правильний вибір, перспективну інвестицію в майбутнє, прийшовши навчатися в наший університет – один із найавторитетніших і найкращих ВНЗ півдня України! – зауважив ректор Валерій Будак. – Сьогодні на першокурсників чекають нові спеціальності та можливості реалізації свого наукового потенціалу. Потужний професорсько-викладацький колектив університету сприяє розвитку студента від ступеня бакалавра до доктора наук. Не зупиняйтеся на досягнутому! Рухайтеся нестримно до знань! Нехай щастить!».

Привітати першокурсників із Днем знань завітали директор департаменту освіти і науки Миколаївської облдержадміністрації Алла Веліховська, побажавши студентам – успіхів, а викладачам – наснаги в новому навчальному році; директор миколаївської комунальної установи «Дитяче містечко «Казка» Юрій Любаров, запропонувавши створити університетську алею слави; воїн АТО, захисник суверенітету України майор Віктор Тимченко, побажавши миру над головою та спокою в домівках.