ЛІТНІЙ МОВНИЙ ТАБІР У МСШ «Академія дитячої творчості»

Протягом двох тижнів, 27.05 по 07.06. 2019 року, учні МСШ «Академія дитячої творчості» беруть участь у роботі літнього мовного табору, який було організовано вчителями англійської мови школи за участю студентів факультету іноземної філології МНУ ім. В.Сухомлинського. Всі заходи проводяться англійською мовою. Це захоплюючі квести з історії та географії Великобританії, граматичні ігри та майстер-класи, презентації, пісні, танці, екскурсії, інтерв’ю, перегляд навчального відео та створення власного мультфільму. Учні також мали змогу проявити себе у ролі акторів дубляжу, де озвучили фрагмент відомого мультфільму “Льодовиковий період”.
Дуже цікавими та змістовними були майстер-класи з використанням слайму та урок малюнку на англійській мові, на якому учні удосконалювали свої навички живопису. Учні отримали творче завдання, згідно з яким повинні були створити малюнок за описом вже існуючої картини-натюрморту. Читаючи опис натюрморту, вони намагалися уявити оригінал та відобразити його на аркуші паперу. Як тільки малюнки були готові, дітям було показано оригінал. Авторів найбільш подібних до оригіналу малюнків визначили переможцями. Кожен день у таборі проходить цікаво та весело. Учні мають змогу здобувати необхідні мовні навички, спілкуючись іноземною мовою у невимушеній обстановці і поглибити знання з культури англомовних країн.