Зустріч студентів-перекладачів зі стейкхолдером

14 лютого 2023 року відбулася онлайн-зустріч студентів 3-4 курсів філологічного факультету, ОП «Переклад» з представником роботодавців, керівником Миколаївської філії міжнародної морської компанії «UVIS» Юлією Суровцевою. Вона розповіла про свій кар’єрний шлях від випускниці МНУ імені В.О. Сухомлинського до голови регіонального офісу, про сферу, в якій працює, та про сучасний стан на ринку праці. Ю. Суровцева пояснила майбутнім випускникам, які вимоги висуваються до філологів, що планують працювати у суміжних з перекладом галузях – логістиці, ІТ-сфері, міжнародному менеджменті, та які компетентності їм необхідно розвивати впродовж навчання в університеті та вже безпосередньо на робочому місці. Студенти мали змогу задати питання, які їх цікавлять, та невимушено поспілкуватися з роботодавцем та випускницею спеціальності.