Виробнича практика з української мови

Триває виробнича практика з української мови для студентів спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література), яка уможливила усвідомлення студентами правильності вибору професії, виховує повагу до неї, стимулює до самовдосконалення й самоосвіти; розвиває креативні здібності; знайомить зі специфікою організації діяльності сучасних закладів загальної середньої освіти; формує потребу запроваджувати в освітній процес ІКТ; сприяє розвиткові дослідницьких умінь студентів (науковий керівник – д. пед. н., проф. Лілія Рускуліс).
Колектив кафедри української мови і літератури висловлює щиру вдячність Петровій А. М., Копійці О. Г. (Миколаївська гімназія № 15), Давиденко Я. К., Співак Н. Д., Здобніковій Ю. Ю. (Миколаївська гімназія № 31), Філатовій О. М. (Миколаївська гімназія № 41), Лагдан А. В. (Миколаївський ЗЗСО № 11), Думіх Н. О. (Снігурівський ліцей ім. Т. Г. Шевченка), Солов’ян Л. А. (Очаківська ЗЗСО I-III ст. №1), Бондарчук С. І. (Захарівська гімназія № 1), Гавриленко І. А. (Софіївський ліцей), Гладкому Д. В. (Садовий ліцей) за розуміння, підтримку, цінні практичні поради майбутнім учителям.
Тримаймо освітянський фронт!