Коуч-семінар «Літературознавчий дебют. Алгоритм осягнення гендерних і фентезійних трансформацій»

22 лютого в межах науково-методичної співпраці кафедри української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського та миколаївського ліцею № 58 відбулася чергова зустріч доц. А. І. Гурдуза з вихованцями старших класів у форматі засідання наукового товариства ліцею. З огляду на графік наукових досліджень ліцеїстів і провідну тематику їхніх проєктів А. І. Гурдуз провів коуч-семінар «Літературознавчий дебют. Алгоритм осягнення гендерних і фентезійних трансформацій», де запропонував концептуальний огляд ряду популярних дослідницьких моделей у фентезійній і гендерно орієнтованій сферах із відповідним висвітленням ключових тенденцій у цих художніх корпусах. Значний інтерес до матеріалу засвідчили інтенсивність інтерактивної частини семінару з обговоренням виконання і перспектив наукових проєктів ліцеїстів. Високо оцінивши роботу юних науковців, доцент традиційно наголосив у підсумку, що в подальші роки студентства їхній дослідницький потенціал вповні й на новому рівні буде розкритий під час навчання на спеціальності «Українська мова і література» МНУ імені В. О. Сухомлинського. Вихованці вчительки української та зарубіжної літератури, вчительки-методиста Л. М. Дмитрієвої запросили гостя відвідати й наступне засідання товариства для предметного обговорення результатів їхніх науково-творчих пошуків.
Щиро дякуємо шановній Ларисі Миколаївні за можливість проведення нашого заходу, так потрібного нам і нашим майбутнім студентам!

(Текст доц.А.І.Гурдуза)