НАУКОВИЙ ПІКНІК 2018 / SCIENTIFIC FUN 2018

16 червня 2018 у м. Миколаєві відбувся науковий пікнік – фестиваль науки, освіти та науково-популярної культури. Метою заходу стала популяризація науки серед школярів та молоді Миколаївщини. В рамках проекту викладачі та студенти факультету іноземної філології спілкувалися з жителями та гостями міста, проводили наукові вікторини та знайомили всіх охочих з сучасними методами навчання іноземних мов.
Модератор заходу: доцент кафедри англійської мови і літератури Шевченко І.В.
On June 16, teachers and students of the Faculty of Foreign Philology participated in a festival “Scientific Fun”. The aim of the project was to popularize and spread science among children and youth of Mykolaiv. As a part of the festival scientific quiz, games and modern foreign languages teaching methods were presented.