Зустріч з учнями Миколаївського ліцею

24 лютого 2023 року відбулася зустріч викладачів кафедри германської філології філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського з учнями 11 класів Миколаївського ліцею № 58. Старшокласників було ознайомлено зі спеціальністю Середня освіта. Мова і література (англійська), міжнародною діяльністю кафедри германської філології, можливістю одержання подвійного диплому по закінченню навчання за обраною спеціальністю. Увагу було надано вимогам до міжпредметного тесту з англійської мови. Майбутні абітурієнти одержали запрошення на день відкритих дверей спеціальності Середня освіта. Мова і література (англійська), що відбудеться 11 березня о 10.00, де буде можливість пройти пробний тест з англійської мови. Щіро дякуємо вчителів Наталю Ярославівну і Ларису Миколаївну за приємну зустріч. Бажаємо Вам міцного здоров’я, натхнення, творчіх успіхів у вашій роботі і завжди мирного неба.