Підготовка до складання НМТ з англійської мови – 2023

13 березня 2023 року викладачі кафедри германської філології філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського провели зустріч зі старшокласниками Миколаївського ліцею № 60. Студентка 436 групи Юлія Грецишина розказала про спеціальність Середня освіта. Мова і література (англійська), за якою навчається на філологічному факультеті, про своє навчання і студентське життя. На зустрічі були продемонстровані відеовітання випускніків минулих років спеціальності Середня освіта. Мова і література (англійська), які успішно побудували свою кар’єру завдяки знанням англійської мови, що вони одержали в стінах рідного університету. К.п.н., старший викладач Щербакова О.Л. і к.п.н., старший викладач Шевченко І.В. розказали про міжнародні зв’язки і співпрацю кафедри германської філології з закордонними вищими навчальними закладами та участь у міжнародних програмах. З метою самоперевірки чи готові учні до міжпредметного тесту з англійської мови, їм було запропоновано зареєструватися за посиланням, щоб вони самостійно змогли пройти пробний тест з англійської мови і встановити свій рівень знання англійської мови. Вже під час зустрічі деякі учні зареєструвались і одержали на електронну пошту посилання для самостійного виконання тесту. Ст.викладач, к.ф.н. Баркарь У.Я. запросила старшокласників на презентацію спеціальності Філологія (Германські мови та літератури (переклад включно), що відбудеться 25 березня о 10.00. Дякуємо нашим шановним колегам Пашак Ю.В. і Кравченко Н.В. за приємну зустріч. Бажаємо вам і всьому педагогічному колективу Миколаївського ліцею № 60 здоров’я, натхнення у педагогічній діяльності і миру.