Семінар з підготовки до складання НМТ з англійської мови

17 березня 2023 року викладачі кафедри германської філології Л.В. Айзікова, О.Є. Дем’яненко, Р.В. Майборода та Д.В. Пустовойченко провели онлайн-семінар із підготовки учнів старших класів до складання національного мультипредметного тесту з іноземної мови. Організатори приділили увагу всім аспектам підготовки. Перш за все важливо вчасно зареєструватися і зрозуміти, як буде проходити оцінювання. Оцінюється, насамперед, володіння лексикою і граматикою англійської мови. Всього в блоці тестів англійської мови абітурієнти повинні виконати 32 завдання. Зокрема, тест складається з: 5 завдань з вибором однієї відповіді; 11 завдань на встановлення відповідностей; 16 завдань на заповнення пробілів у тексті. Був презентований детальний перелік лексичних і граматичних тем, включених до програми з англійської мови, представлений на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Також організатори проанансували проведення презентації філологічного факультету Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського, яка відбудеться 25 березня 2023 року, повідомивши, що під час цього заходу абітурієнти зможуть дізнатися про процес підготови до НМТ та вступ до університету більш детально.