Філолог: інший погляд на професію

15–16 березня кафедра української мови і літератури Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відзначила найкращих – учнів 7–11 класів, які перемогли в Обласному конкурсі творчих і наукових робіт «Мрію словом я торкнутись серця…» серед учнів ЗЗСО Миколаївської області. Зробивши перший успішний публічний крок у науково-творчій роботі, ці учні й учениці наблизились до майбутнього професійного вибору, і, виходячи з філологічних обрисів їх дарувань, маємо надію зустріти теперішніх переможців уже традиційного конкурсу як студентів спеціальності «Українська мова і література» у стінах нашого університету.
З вітальним словом до присутніх звернулися модератори заходу – проф. Л.В. Рускуліс, доц. І.Г. Родіонова. У рамках зустрічі доц. І.А. Корнієнко ознайомила гостей із особливостями розвитку творчих можливостей студентів, презентувавши разом із магістрантами авторський медіапроєкт «СтудЕтер» – студентську програму, випуски якої присвячені актуальним питанням української мови (зокрема – правопису). Про нове бачення філолога як визначального фахівця в сучасній індустрії медіарозваг розказав переможцям доц. А. Гурдуз у подвійній презентації «Філолог: інший погляд на професію», підкресливши, що креативна кафедра української мови і літератури докладає всіх зусиль для підготовки компетентного і конкурентоспроможного фахівця, здатного знайти себе й вийшовши за межі кабінетного стереотипу в медіасвіт індустрії мистецтва. Ставши своєрідним менеджером літературно-медійного контенту, наш випускник переводить захоплення у професію й забезпечує власні кар’єру й добробут, а навколишнім допомагає формувати інтелектуально-естетичний смак.