День поезії 2023: запрошуємо до участі!

Поезія здавна найпершою реагувала на події, які змінювали хід історії. Її життєстверджувальний потенціал і висока духовна сила доведена тисячоліттями. З нагоди Всесвітнього дня поезії запрошуємо взяти участь у літературному проєкті кафедри української мови і літератури МНУ імені В.О.Сухомлинського «Поезія полум‘яних днів». Пропонуємо створити своєрідний поетичний щоденник із відеочитань художніх творів, написаних за часи російського вторгнення на територію нашої країни з 2014 року й до сьогодення. Мета проєкту – популяризувати творчість як сучасних українських поетів, так і маловідомих авторів – усіх, хто відреагував своїм поетичним словом на події, які пов‘язані з минулим і сьогоденням України та українського народу, віддав шану героям, закарбувавши їхні імена крізь призму поетичних рядків; об‘єднатися спільним світовідчуттям, отримуючи життєво важливе джерело натхнення, відроджуване єдністю поета й читача; зберегти історичну пам‘ять про незламність української нації в поетичній спадщині багатомільйонного народу.
Для участі в проєкті необхідно надіслати відеозапис вірша адміну групи (Корнієнко І.А.), указавши автора поезії та її виконавця. Матеріали розміщуватимуться на сторінці кафедри під хештегом #день_поезії_2023 (з 20.03 по 26.03.2023 р.)