Тенденції розвитку української мовної особистості

21 квітня в МНУ імені В.О. Сухомлинського науково-педагогічна спільнота обговорювала актуальні й перспективні питання філологічної освіти на секційних засіданнях ІХ Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції «Тенденції розвитку філологічної освіти в контексті інтеграції у Європейський простір».
У межах роботи секції «Тенденції розвитку української мовної особистості» професорсько-викладацький склад кафедри української мови і літератури, магістранти спеціальності 014.01. Середня освіта (Українська мова і література), студенти 1-4 курсів презентували наукові розвідки з технології майнднепінгу, гейміфікації, інфографіки, проєктного навчання тощо.
Дякуємо всім, хто взяв участь у заході й поділився результатами своїх наукових досліджень!