«Коронація слова»

24 квітня студенти 416 і 516 груп філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського з викладачем І. Родіоновою взяли участь у віртуальній зустрічі з творчим подружжям, неодноразовими переможцями Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» – поетесою, прозаїком, публіцистом, лауреаткою премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки Надією Гуменюк та письменником, журналістом, володарем відзнаки «Золотий письменник України» Володимиром Лисом.
Під час заходу, що проходив у рамках циклу «ЛітСвіт: про літературу і не тільки…», учасники мали можливість поспілкуватись із зірковими гостями, поставити запитання щодо їх творчості, а також отримати в подарунок роман із автографом, що буде переданий бібліотекарями автору найцікавішого запитання. Нашій кафедрі пощастило двічі! Окрім цікавої та атмосферної бесіди, вітаємо студентку 416 групи Анастасію Єрмак, яка отримала 2 романи від авторів.
Щиро дякуємо модератору заходу – Анні Трокай (Миколаївська обласна універсальна наукова бібліотека)!