ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ КНИГИ ТА АВТОРСЬКОГО ПРАВА

24 квітня студенти 516 групи в межах дисципліни «Культура наукової мови та принципи академічної доброчесності» під керівництвом проф. Рускуліс Л. В. провели захід, присвячений Всесвітньому дню книги та авторського права.
У квітні 1995 року Генеральна конференція ЮНЕСКО заснувала Всесвітній день книги і авторського права. Його щорічно відзначають з 1996 року, віддаючи шану авторам та книгам. Головна мета дня – привернути увагу державних органів і читачів до книг як джерела отримання знань, надання доступу до духовних і матеріальних цінностей, розуміння краси і творчих досягнень людини, сприяти поширювати задоволення від книжок і читання.
Студенти звернули увагу на зв’язок понять «авторське право» та «академічна доброчесність», акцентували увагу на важливості доброчесного використання наукових робіт під час створення власних розвідок та зауважили, що право інтелектуальної власності є важливим чинником академічної доброчесності у закладах вищої освіти.