Майстер-клас для абітурієнтів з використання он-лайн ресурсів із метою вивчення англійської мови

Для залучення майбутніх абітурієнтів, що бажають навчатися на філологічному факультеті Миколаївського національного університету імені В.О.Сухомлинського регулярно проводиться профорієнтаційна робота з учнями шкіл, ліцеїв та коледжів. 22 травня 2023 року викладачамикафедри германської філології Пустовойченко Д.В. і Демяненко О.Є. було проведено  майстер-клас на платформі Zoom  для абітурієнтів з використання он-лайн ресурсів із метою вивчення англійської мови. Під час  зустрічі було розглянуто різні прийоми  роботи з використанням он-лайн ресурсів, джерел із вивчення англійської мови тапроаналізовано різноманітні формати завдань під час складання НМТ з англійської мови. Спілкування виявилось змістовним та насиченим, корисним, що підтвердило необхідність та своєчасність організації подібних зустрічей у дистанційному форматі.