Міжнародне стажування викладачів кафедри германської філології у межах проєкту MultiEd

Фінальним етапом стажування викладачів кафедри германської філології Айзікової Л.В. та Майбороди Р.В. у програмі академічної мобільності «Foreign Language Teacher Training Capacity Development as a Way to Ukraine’s Multilingual Education and European Integration» в Естонії за проектом MultiEd стало триденне перебування в Таллінні у період з 24 по 26 травня 2023 року.
У програму візиту входили зустрічі з проект-менеджером Комітету з питань освіти та молоді Естонії Каі Коорт, яка детально виклала структуру системи національної освіти; з представниками SPEAKTX (освітні технології для покращення мовлення) та Triumf Health (інтерактивні ігри для покращення здоров’я та самопочуття дітей); візит до Естонської академії внутрішніх справ з метою вивчення досвіду роботи організації та презентації українських університетів; бесіда з керівником Будинку естонської мови щодо ролі Інтеграційної фундації з підтримки національної мови в Естонії; лекція від знаного дослідника Пиитера Мехісто «Lessons from Estonia’s Education Success story: Exploring Equity and High Performance through PISA»; знайомство з керівником Хабу LIFT99, який представив Естонію як націю численних успішних старт-апів; екскурсія до етнографічного музею під відкритим небом для знайомства з національними традиціями та стилем життя.
Висловлюючи подяку #MultiEd #ErasmusUA за незабутній досвід участі у програмі академічної мобільності з вивчення позитивного досвіду Естонії, ми впевнені, що отримані знання, враження та нові зв’язки сприятимуть подальшого розвитку нашого університету та покращенню якості мовної освіти в нашій країні.
MultiEd National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team

Лідія Айзікова Lidia Aizikova та Римма Майборода