Міжнародний день захисту дітей

1 червня в Україні відзначається Міжнародний день захисту дітей, який також називають День дітей або Дитячий день. День запроваджений з метою привернення уваги до проблем дотримання прав і охорони здоров’я дитини, однак дата його святкування різниться залежно від країни.Викладач кафедри германської філології Нікіфорчук Світлана Сергіївна та старший викладач кафедри германської філології Щербакова О.Л. провели в групі 136 захід, присвячений Дню захисту дітей в Україні та англомовних країнах.Міжнародний день дитини — одне з найстаріших міжнародних свят. Рішення про його проведення прийняли в 1925 році у Женеві на Всесвітній конференції, присвяченій питанням благополуччя дітей. Викладачі обговорили зі студентами історію виникнення свята, як воно святкується в Україні, Великобританії та Америці, а також найважливіше що треба знати про права дітей. День захисту дітей – це не тільки веселе свято, а ще й нагадування суспільству про необхідність захищати права дітей, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали гідними людьми та громадянами своєї країни.