12 червня розпочалися курси підвищення кваліфікації, що проходять під егідою проєкту програми Erasmus Plus «MultiEd» «Розвиток потенціалу вчителів іноземних мов як шлях до багатомовної освіти та євроінтеграції України / MultiEd». Воркшопи за визначеними темами проєкту «MultiEd» проводяться членами університетів –партнерів до 29 червня 2023р.

13.06.2023 року відбувся другий семінар “Впровадження уроків предметно-мовного інтегрованого навчання в рамках концепції Нової української школи” з трьома воркшопами.
Воркшопи присвячені таким темам:
Воркшоп 1 “Розробка уроків з предметно-мовного інтегрованого навчання” (Ірина Шевченко, к.пед.н.; Ірина Рижкова, магістрантка, вчитель англійської мови) Миколаївський національний університет імені В.О. Сухомлинського

Воркшоп 2 “План-конспект CLIL-заняття для майбутніх юристів” (Ольга Зелінська к. філол. н., доц.; Марина Цегельська, к. філол. н., доц.) Громадська організація «Асоціація викладачів англійської мови “TESOL – Ukraine”»

Воркшоп 3 “CLIL-заняття для магістрантів: методологічна структура”
(Олена Вовк, д. педагог. н., проф.; Світлана Лєвочкіна, к. філолог. н.)
Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького

Дізнатися більше про проєкт можна відвідавши сайт http://www.multied.com.ua
National Erasmus+ Office in Ukraine & HERE team
#Erasmus+ #ErasmusUA #MultiEd