Круглий стіл «Формування мовної особистості в наукових студіюваннях Василя Сухомлинського»

15 вересня на кафедрі української мови і літератури проведено круглий стіл «Формування мовної особистості в наукових студіюваннях В. Сухомлинського». Під час виступів та обговорення закцентовано увагу на поняттях «мовна особистість», «національно-мовна особистість», звернуто увагу на шляхи формування українськомовної стійкості сучасного здобувача освіти. Особливу увагу звернуто на наукові студіювання В. Сухомлинського, який уважав, що вивчення мови – це шлях до пізнання своїх національних коренів та пізнання самого себе.
На заході репрезентовано сюжет про музей університету та продемонстровано проєкт «Серце віддаю дітям».