СВЯТКОВА ВЧЕНА РАДА ДО 105-ї річниці від дня заснування університету

28 вересня 2018 року викладачі, студенти та співробітники Миколаївського національного університету імені В. О. Сухомлинського відзначили потрійне свято: 105-у річницю від дня заснування університету, 100-у річницю від дня народження великого педагога-реформатора Василя Олександровича Сухомлинського та День працівника освіти, що традиційно вся Україна святкує в першу неділю жовтня.
Серед запланованих урочистостей – святкова вчена рада університету. До складу президії увійшли ректор університету Валерій Дмитрович Будак, директор департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Олександрівна Удовиченко та Миколаївський міський голова Олександр Федорович Сенкевич.
Члени президії нагородили почесними грамотами та відзнаками кращих викладачів і студентів та співробітників факультету іноземної філології.
Бажаємо усім професійних успіхів та досягнень, творчого натхнення, нових звершень та перемог!