МІЖНАРОДНИЙ НАУКОВИЙ СЕМІНАР

27 січня 2017 року у Миколаївському національному університеті імені В.О. Сухомлинського на факультеті іноземної філології відбувся міжнародний науковий семінар “Контрастивний аналіз використання електронної інформації (DDL) у формуванні прагматичних компонентів металінгвістичної компетенції студентів” присвячений проблемі сучасної корпусної лінгвістики.

У рамках міжнародного семінару відбулась зустріч ректора університету академіка НАПН України Будака Валерія Дмитровича із директором по дослідженню та розвитку міжнародної освіти, завідувачем Автралійсько-Британського відділення безперервної освіти у Пекінському педагогічному університеті (м.Пекін, КНР) доктором філософії (Велика Британія), Віталієм Приступою, випускником факультету іноземної філології МНУ імені В.О.Сухомлинського 2005 року.

Семінар організований кафедрою англійської мови і літератури для викладачів факультету спільно з представником Пекінського педагогічного університету (КНР), доктором філософії , Віталієм Приступою.