Гостьова лекція Діани Ігнатенко «Зачаровані діалектологією»

31 жовтня в межах заходів, присвячених Тижню кафедри української мови і літератури, відбулася «гостьова» лекція Ігнатенко Діани Анатоліївни, кандидата філологічних наук, лектора кафедри славістики, керівника Центру української мови та культури Бельцького державного університету імені Алеку Руссо. Тема доповіді: «Зачаровані діалектологією».
Діана Анатоліївна захоплено розповіла, чому важливо досліджувати народне мовлення, як досліджуються українські говірки в Канаді, Боснії, Республіці Молдова. Лектор акцентувала увагу на ефективності вивчення української літературної мови на основі української говірки, на важливості діалектологічного аспекту у вивченні української літератури. Доповідач поділилася досвідом викладання української мови в Бельцькому державному університеті імені Алеку Руссо (Республіка Молдова).
Щиро дякуємо Діані Анатоліївні за цікаву та інформативну лекцію! Ви дійсно змогли зачарувати нас діалектологією та мотивували на подальші дослідження в цій галузі!