Без рубрики Академічна доброчесність: нова академічна культура

Академічна доброчесність: нова академічна культура

Важливою умовою успішного розвитку української вищої освіти є впровадження принципів академічної доброчесності в навчання, викладання та наукову діяльність. Академічна доброчесність є важливим аспектом студентського життя, оскільки сприяє підвищенню якості освіти й розвитку професійних навичок майбутніх фахівців. З метою поширення практичних знань і навичок у впровадженні основних принципів академічної доброчесності 9 листопада професор кафедри германської філології А.К. Солодка провела семінар “Академічна доброчесність: нова академічна культура”. Під час заходу студенти магістри спеціальності “Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно)” проаналізували основні форми прояву академічної недоброчесності, а саме академічний плагіат, фабрикація, списування та обговорили види академічної відповідальності. Майбутні перекладачі дізнались  про те, у чому полягає «перевірка на плагіат» кваліфікаційних робіт, як правильно використовувати джерела інформації, писати текст роботи,  як правильно обрати програмні сервіси для перевірки тексту на унікальність. 

 

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

Співпраця кафедри спеціальної освіти з медичним центром ДРУ ЦКРДІ «Мрія»Співпраця кафедри спеціальної освіти з медичним центром ДРУ ЦКРДІ «Мрія»

10.10.2024 року медичний центр ДРУ ЦКРДІ «Мрія», структурний підрозділ державної реабілітаційної установи, який зосереджує свою роботу на надані дітям послуг з медичної та фізичної реабілітації; ранньої, соціальної та психолого-педагогічної реабілітації

Відкрита лекція доцента кафедри спеціальної освіти Вікторії Кисличенко «Афазія, класифікація форм афазіі»Відкрита лекція доцента кафедри спеціальної освіти Вікторії Кисличенко «Афазія, класифікація форм афазіі»

🧑‍🎓17.04.2024 р. відбулася відкрита лекція доцента кафедри 016 “Спеціальна освіта” Кисличенко Вікторії Анатоліївни з дисципліни «Логопедія і неврологічні основи логопедії» зі студентами IV курсу. Лекція на тему «Афазія, класифікація форм

Всеукраїнська науково-практична конференція «Студентська молодь у науці»Всеукраїнська науково-практична конференція «Студентська молодь у науці»

11 травня 2021 року студенти спеціальності Прикладна лінгвістика Миколаївського національного університету імені Василя Олександровича Сухомлинського в онлайн-форматі на платформі Zoom взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції «Студентська молодь у науці».