Без рубрики «Вірші пишуться для того, щоб сказати більше, ніж можна сказати прозою»

«Вірші пишуться для того, щоб сказати більше, ніж можна сказати прозою»

«Вірші пишуться для того, щоб сказати більше, ніж можна сказати прозою», – це полемічне твердження, хоча й досить точне, – в основі лекційного заняття, проведеного доц. І. Г. Родіоновою для студентів 116 гр. спеціальності СО (Українська мова і література) 06 листопада 2023 р. Лекторка представила версифікацію як мистецтво творення віршів і одночасно – розділ теорії літератури, який вивчає організацію віршової мови, її естетичну природу, різні системи віршування та історію їх розвитку, віршовий ритм і засоби його творення (метрику), звукову організацію (фоніку, риму) і ті визначальні ознаки віршованих творів, що обумовлюють їх специфіку та становлять підґрунтя аналізу ліричного тексту. Продуктивності навчання сприяло моделювання евристичної бесіди, застосування ІКТ та елементів інших комунікативних технологій, що передбачають усебічний аналіз представленої літературознавчої проблеми.

Залиште відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Related Post

МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІГОРМІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ІГОР

Ігрові методики в процесі викладання іноземних мов мають потужний потенціал щодо ефективного досягнення цілей навчання та підвищення мотивації учнів. Напередодні  Міжнародного дня ігор, який відзначається 20 січня, викладачі кафедри загальної

Науковоцентрична молодь МНУНауковоцентрична молодь МНУ

Кафедра загальної та прикладної лінгвістики щиро вітає Швець Ірину та Савчук Любов із участю в пізнавальних конкурсах молодих науковців! 5 квітня студентки спеціальності “Прикладна лінгвістика” підкорювали своїми знаннями ВНЗ Львова.