Академічна доброчесність – крок до успіху

Академічна доброчесність є ключем до розвитку культури знань та створення інтелектуального лідерства.
Стівен Кові
Під час проходження виробничої практики в закладах вищої освіти (мова) студенти 5 курсу спеціальності 014.01 Середня освіта (Українська мова і література) разом із професором Рускуліс Л. В. провели захід для студентів 3 курсу – «Академічна доброчесність – крок до успіху».
Академічна доброчесність є важливим аспектом студентського життя, оскільки сприяє підвищенню якості навчання й розвитку професійних навичок. Дотримання правил академічної доброчесності визначає відповідальне ставлення до навчання, сприяє розвитку навичок наукової роботи.
Після обговорення практиканти запропонували студентам 3 курсу взяти участь у вікторині.
Отже, здобувачі вищої освіти усвідомили значущість норм академічної доброчесності та з’ясували шляхи запобігання академічного плагіату.