Он-лайн зустріч зі старшокласниками Миколаївського ліцею №8

22 грудня 2023 року студенти 5 курсу спеціальності Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література разом з старшим викладачем кафедри германської філології філологічного факультету МНУ імені В.О. Сухомлинського Щербаковою О.Л. провели он-лайн зустріч зі старшокласниками Миколаївського ліцею №8. Учнів ознайомили зі спеціальністю Середня освіта. Англійська мова та зарубіжна література, за якою вони можуть навчатися на філологічному факультеті, міжнародну співпрацю кафедри германської філології з закордонними закладами вищої освіти та участь у міжнародних проєктах. Магістранти розповіли старшокласникам чому вони обрали саме МНУ імені В.О. Сухомлинського і які перспективи матимуть майбутні абітурієнти завдяки знанням, отриманним на філологічному факультеті рідного університету. Дякуємо вчителю ліцею Тараненко Ларисі за приємну зустріч. Бажаємо всьому педагогічному колективу Миколаївського ліцею №8 здоров’я, натхнення у педагогічній діяльності і миру.